Як доглядати за проблемною шкірою?

Проблемна шкіра може бути жирною і сухою одночасно, але майже завжди вона чутлива до негативних факторів середовища і схильна до висипів. Жінки з таким типом шкіри часто не знають, як організувати домашній догляд. Застосування спиртових розчинів лише на час прибирає блиск, але може посилювати прояви акне. Від незнання того, як правильно доглядати за проблемною шкірою, можуть виникати різні косметологічні порушення, наприклад, вугрова хвороба, келоїдні рубці, пігментні плями і виражені розширені пори на обличчі.

Особливості догляду за проблемною шкірою обличчя

Проблемна шкіра потребує професійного косметологічного підходу. Засоби для догляду потрібно підбирати дуже обережно, віддаючи перевагу насамперед натуральним складникам, які підходять під Ваш тип шкіри, не забивають пори, але при цьому насичують клітини вологою і необхідними поживними компонентами.

Якщо Ваша шкіра схильна до жирності і появи вугрових висипів, в жодному разі не видавлюйте вугри в домашніх умовах, бо доглядати за жирною шкірою подібним способом заборонено через високий ризик приєднання вторинної інфекції і формування грубих рубців і постакне. Краще проводьте чистку в перевіреному косметологічному кабінеті, у фахівця, який працює за ліцензією і точно не завдасть шкоди своїми неправильними діями.

Ви можете не знати, як доглядати за проблемною шкірою – в цьому немає нічого страшного. Подібними знаннями володіє косметолог. До нього і варто звернутися при акне і виражених вуграх, щоб правильно підібрати косметичні засоби. Найчастіше вони включають антибактеріальні препарати. У запущеному випадку косметолог рекомендує антибіотики системної дії в таблетках або капсулах.

Принципи догляду за проблемною шкірою

Проблемна шкіра потребує наступних процедур:

Повноцінне харчування теж грає далеко не останню роль у збереженні здоров’я проблемної шкіри. Якщо в організм не надходить достатня кількість вітамінів і мікроелементів, можуть виникати серйозні проблеми зі шкірою.

При акне і підвищеній сальності варто обмежувати жирні страви та солодощі, які містять прості вуглеводи, бо вони посилюють роботу сальних залоз і можуть збільшувати кількість висипів. Зверніть увагу на вітамін В7, на основі якого створено засіб Волвіт®. Цей вітамін зменшує активність сальних залоз, попереджає появу вугрів і прищів, себореї, чинить загальний оздоровчий вплив на шкіру і її придатки (волосся, нігті).

Вітаміни Волвіт® на тлі здорового раціону і якісного косметичного догляду будуть підтримувати здоров’я шкіри, знижуючи вплив на неї несприятливих чинників зовнішнього середовища.

Біотин В7 – “Вітамін краси Волвіт®!”