img

  Залишити відгук
  Відгук відправлено!

  Дякуємо! Ваш відгук дуже важливий для нас, скоро він з`явиться на сайті.

  Відгуки

  Галина

  Дніпро

  Ці чудові вітаміни я вперше спробувала 3 роки тому, зізнатися чесно, поставилася до цього скептично. Не вірила я в те, що вони якимось чином мені допоможуть, але, як з’ясувалося, помилилася. Приймала я їх місяць, по одній капсулі на добу, перед їдою. Результат перевершив усі мої очікування, правду кажучи, я вирішила їх пропити для того, щоб поліпшити стан свого волосся. Волосся у мене кучеряве і сухе, росте повільно. Вирішила спробувати Волвіт і через місяць помітила, що волосся стало краще рости, легше розчісується і з’явився здоровий блиск. Крім цього, ці вітаміни зміцнили мені мої нігті і стан шкіри теж покращився. Так що ці вітаміни дуже навіть хороші й ефективні. Рекомендую!

  Юлія

  Київ

  Всім доброго часу доби!

  З приходом холодної пори року наше волосся стає більш уразливим до агресивних чинників навколишнього середовища, опалення, перепадів температури тощо. Як бути, якщо локони стали ламкими і січуться, втратили свою силу і стали слабкими? Навіть якщо природа нагородила здоровим волоссям, красу все одно необхідно підтримувати постійно. Догляд за волоссям у зимовий період неодмінно повинен поєднуватися з прийомом вітамінів, саме про них буде сьогодні мій відгук. Я розповім вам про вітаміни «Волвіт», в основі яких міститься біотин.

  Раніше я вже приймала «Волвіт» і він завжди показував себе лише з найкращого боку. Волосся трохи швидше росло, нігті ставали міцнішими, нерви приходили в порядок.

   

  Ольга

  Івано-Франківськ

  Дослівно термін «дерматит» перекладається як «шкірне запалення». Воно може виникнути в силу різних причин: через вплив хімікатів, з огляду на фізичний характеру (наприклад, натертості, в яку потім потрапила інфекція), а буває, що і без попередніх пошкоджень мікроорганізми можуть ініціювати дерматит. Найбільш, мабуть, відомий і неприємний приклад такого роду – підшкірний кліщ демодекс. Однак вчені визнають, що як би там не було, частіше за все дерматити мають алергічну природу. Це – різні екземи, висип за типом кропивниці, токсидермія й атопічний дерматит.

  попередження

  Інформація в даному розділі представлена ​​тільки для медичних працівників або для фахівців охорони здоров'я.

  Підтвердіть будь ласка, що ви відноситесь до медичних працівників або до фахівців охорони здоров'я