img

  Задати питання
  Питання надіслано!

  Дякуємо! Ваше питання дуже важливе для нас, скоро воно з'явиться на сайті.

  Відповіді на питання

  Як довго можна приймати вітаміни Волвіт?
  Препарат може застосовуватися тривалий час, один безперервний курс лікування становить в середньому 1 місяць. У разі глибокого порушення обміну біотину фахівець може призначити Волвіт довічно (див. Недостатність біотинідази).
  Волвіт – гормональний препарат чи ні?
  Волвіт не є гормональним препаратом. Біотин, що входить до складу препарату Волвіт, є водорозчинним вітаміном, і тому прийом навіть дуже великих доз не викликає передозування. Однак, незважаючи на безпеку препарату, перед його застосуванням ознайомтеся з вкладишем-інструкцією і проконсультуйтеся з фахівцем, наскільки препарат підходить саме Вам.
  Наскільки безпечний препарат Волвіт?
  Біотин, що входить до складу препарату Волвіт, є водорозчинним вітаміном, і тому прийом навіть дуже великих доз не викликає передозування. Однак, незважаючи на безпеку препарату, перед його застосуванням ознайомтеся з вкладишем-інструкцією та проконсультуйтеся з фахівцем, наскільки препарат підходить саме Вам.
  Мені відомо, що лікувальні дози біотину здатні збільшити товщину нігтьової пластинки на 25%. Чи стануть мої нігті товщими, якщо вони тонкі від природи?
  Справді, курсовий прийом лікувальних доз біотину здатний зміцнити проблемну нігтьову пластинку, сприяючи її відновленню. Проте жодні методи не допоможуть зробити нігті товщими у людини, у якої вони тонкі від природи, оскільки матрикс закладений генетично. Якщо ж спочатку у людини були товсті нігті і з часом вони стають тонкими, необхідно знайти причину виснаження нігтьової пластини. У будь-якому випадку рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем.
  Я почала приймати Волвіт. Як швидко зміцняться мої нігті?
  Нігті ростуть повільніше, ніж волосся. В середньому за тиждень нігті рук відростають на 1–2 мм, а нігті ніг – на 0,25–1 мм. Повне оновлення нігтьової пластинки відбувається приблизно за півроку. Гормональні зрушення (підлітковий вік, період перед менструацією, вагітність, весняний період) можуть впливати на швидкість росту нігтя, як і діяльність, яка призводить до сточування нігтів (друкування на машинці, звичка постійно гризти нігті, масаж рук тощо). Сповільнює ріст нігтів надмірно строга дієта (з малим вмістом жирів, білків, вітамінів) і хвороби, що супроводжуються порушенням кровообігу і обміну речовин. Питання швидкості росту та оновлення нігтьової пластинки є індивідуальним.
  У мене грибок на нігтях, лікар поставив діагноз «оніхомікоз» і призначив протигрибкові препарати. Чи потрібно мені додатково приймати Волвіт?
  Існують дані, які підтверджують, що при спільному призначенні лікувальних доз біотину і протигрибкових препаратів нігтьова пластинка відновлюється швидше, проте з питання включення препарату Волвіт до схеми лікування оніхомікозу рекомендуємо звернутися до лікаря.
  Як правильно приймати препарат Волвіт – до чи після їжі?
  Волвіт приймають до їди, запиваючи невеликою кількістю води.
  Чи можна замінити препарат Волвіт полівітамінними препаратами?
  В аптеках представлено безліч препаратів і вітамінно-мінеральних комплексів, які містять біотин, однак середня доза біотину в них, як правило, не перевищує 30 мкг, що нижче добової потреби дорослої людини і на три порядки нижче звичайних лікувальних дозувань.
  Що таке біотин?
  Біотин (вітамін Н, вітамін В7) є водорозчинним вітаміном групи В. В організмі біотин відіграє важливу роль в обміні вуглеводів, жирів і білків, забезпечуючи основний енергетичний обмін, і є життєво необхідним для нормального росту і розвитку клітин. Біотин надходить в організм людини з продуктів харчування, а також синтезується мікрофлорою кишечника.
  Чому в препараті Волвіт 5 мг біотину, адже добова потреба всього 0,05–0,10 мг?
  Вітаміни та вітаміноподібні речовини можуть застосовуватися в профілактичних, лікувально-профілактичних та лікувальних дозах. Волвіт містить лікувальну дозу біотину. У медичній практиці широко використовуються високі дозування вітамінів і вітаміноподібних речовин (для лікування різних захворювань, таких як поліневрит, порушення обміну речовин, дистрофія міокарда тощо). При цьому надлишки водорозчинних вітамінів, як правило, швидко виводяться з організму. Подібна тактика призначення дозволяє не тільки усунути дефіцит вітаміну в організмі, але і простимулювати фізіологічні ефекти (метаболічні шунти), пов’язані з їхніми активними точками програми.
  Чому Волвіт позитивно впливає на структуру шкіри, волосся і нігтів?
  Біотин, що входить до складу препарату Волвіт, є джерелом сірки, яка бере участь у синтезі білка – колагену, який є основним структурним компонентом нігтів, волосся та шкіри, і позитивно впливає на їх структуру. Препарат зупиняє випадання волосся, нормалізує його ріст, а «вирівнювання» жирового обміну в шкірі призводить до поліпшення зовнішнього вигляду й усуває причину жирного волосся або ж лущення при сухому типі шкіри.

  попередження

  Інформація в даному розділі представлена ​​тільки для медичних працівників або для фахівців охорони здоров'я.

  Підтвердіть будь ласка, що ви відноситесь до медичних працівників або до фахівців охорони здоров'я