Вітамін В7 для волосся

Вітаміни для росту волосся – органічні речовини, що стимулюють процеси обміну в організмі людини. Завдяки їхній каталітичній функції волосяні цибулини добре забезпечуються кров’ю та отримують необхідне живлення, що стимулює активний ріст волосся.

Для нормалізації життєво важливих обмінних процесів організму людини потрібна достатня кількість вітаміну В7 (біотин).

Біотин – водорозчинний вітамін, який відносять до групи «В». Входячи до складу ферментів, що регулюють швидкість протікання хімічних реакцій в організмі людини, вітамін В7 виконує низку важливих біологічних функцій:

Ці функції допомагають підтримувати здоров’я волосся, шкіри, нігтів, сальних залоз, шлунково-кишкового тракту і нервової системи людини.

Дефіцит вітаміну В7 – випадання волосся та інші проблеми

Добова потреба у біотині для дорослої людини складає не менше 50 мкг і 10–50 мкг для дитини відповідно. Як правило, дефіцит вітаміну В7 заповнюється за допомогою активної роботи кишечника, де він синтезується за участю бактерій пробіотиків. Але проблема в тому, що негативний вплив зовнішніх і внутрішніх чинників різко знижує кількість вироблюваного біотину й обмінні процеси в організмі людини сповільнюються.

Дефіцит біотину можуть викликати такі чинники:

Результатом впливу цих чинників може стати гострий дефіцит вітаміну В7, який викликає погіршення загального самопочуття і низку проблем зі здоров’ям:

Компенсувати дефіцит вітаміну В7 допоможуть спеціальні вітаміни з біотином.

У яких вітамінах міститься біотин?

Сучасна фармакологічна промисловість випускає широкий спектр вітамінних комплексів, що дозволяють боротися з нестачею життєво важливих органічних речовин. Головне – правильно вибрати препарат, звертаючи увагу на його склад.

При випадінні волосся, поганому стані шкіри і нігтів та інших проблемах вибирають препарати, які містять необхідну добову або лікувальну дозу вітаміну В7. До препаратів, що містять лікувальну дозу, належить Волвіт®, 1 таблетка якого містить 5 мг біотину.

По суті своїй Волвіт® – це «вітамін краси» (біотин) в чистому вигляді. Потрапляючи в організм людини, він усуває дефіцит вітаміну В7, а лікувальна доза допомагає нормалізувати обмінні процеси, що відповідають за стан волосся, шкіри та нігтів.

Таким чином, Волвіт® не тільки вітамін для волосся з біотином, а й допомога при випаданні волосся і спосіб допомогти обміну жирів у шкірному покриві і в організмі в цілому.