Що робити, якщо січеться волосся?

Волосся людини – це індикатор здоров’я: воно першим реагує на стреси, брак вітамінів і мікроелементів, загострення хронічних захворювань. Посічені кінчики надають зачісці неохайний вигляд, значно псують зовнішній образ. Але найголовніше – розшарування стрижня волосся, може свідчити про розвиток порушень всередині організму і вимагає консультації фахівців. Тому, якщо волосся січеться, необхідно знайти причину проблеми, щоб впливати безпосередньо на причинні фактори, а не тільки на зовнішні прояви.

Поширені причини посічених кінчиків волосся:

Посічені кінчики волосся – переважно жіноча проблема. Чоловіки від неї страждають рідше. До посічення схильне волосся нижче плечей, якому може не вистачати вологи і живильних елементів. Багато жінок довгий час не звертають увагу на погіршення стану волосся, але, коли посічених кінчиків стає більше, не помітити це вже неможливо – вони по-зрадницькому стирчать у різні боки і можуть зіпсувати навіть наймоднішу зачіску. Зволікати не можна! Але що робити, якщо січеться волосся, як відновити його здоров’я?

Перша допомога посіченому волоссю

Якщо волосся січеться і починає випадати, діяти потрібно негайно. Підхід повинен бути комплексним. Рекомендується звернутися до трихолога, щоб виключити ризик розвитку серйозних внутрішніх розладів і грибкових захворювань. Найчастіше посічене волосся виникає в результаті дії несприятливих зовнішніх чинників, через часте фарбування і проведення хімічної завивки.

Багатьом жінкам, особливо тим, хто приймає оральні контрацептиви, не вистачає вітамінів і мінералів. Їм необхідно регулярно поповнювати запаси поживних речовин спеціальними препаратами. При придбанні засобів звертайте увагу на склад – він повинен бути збалансованим. Можна окремо вживати вітаміни групи В, зокрема – біотин. Саме він бере участь у синтезі колагену, який і надає волоссю міцність і пружність, забезпечує його активний  ріст.

Якщо у вас січеться волосся, можливо, в організмі не вистачає саме цього вітаміну. На його основі створені різні засоби, наприклад Волвіт®, який випускається у таблетках. Для відновлення структури волосся тривалість прийому повинна становити 1 місяць.

Ослаблене волосся потребує особливого догляду, який повинен включати:

Як відростити волосся, якщо воно січеться?

Волосся, яке січеться, нездорове, що відбивається і на його рості. Росте воно повільно, зазвичай через брак поживних речовин, поганий кровообіг у цибулинах і дію несприятливих чинників зовнішнього середовища. Щоб забезпечити активний ріст волосся, необхідно використовувати і народні рецепти, і досягнення традиційної медицини, бо відростити волосся, якщо воно січеться, буде непросто, якщо обмежуватися тільки одним обраним методом.

Чим активніше кровообіг у ділянці волосистої частини голови, тим краще живлення волосся і тим швидше воно росте. Тому, якщо волосся січеться і випадає, робіть самомасаж. Хороші результати дають маски з розмоченого хліба, багатого на вітаміни групи В. Особливу увагу звертайте на вітамін В7 (біотин), тому що саме він відповідає за ріст, красу шкіри і її придатків – нігтів і волосся.

Вступаючи в боротьбу за здоров’я волосся, не варто відразу чекати швидких результатів. Намагайтеся усунути головні причини посічених кінчиків і не забувайте курсами приймати «вітаміни краси». Волвіт®містить біотин, який рекомендований при поширених проблемах із волоссям.