Догляд за шкірою

Як зберегти здоров’я і молодість шкіри?

Шкіра, як відомо, є складним органом, основне завдання якого – це захист організму людини від негативного впливу всіляких зовнішніх чинників. Тому саме шкіра вимагає особливої уваги до себе. Вона постійно піддається агресивній атаці іззовні, хоча ми цього можемо і не відчувати.

Кожен з нас, звичайно ж, замислюється про шкіру з точки зору краси та естетики, але не можна забувати і про її здоров’я, тим більше, що це два практично нероздільних завдання – зберегти шкірі красу і здоров’я. Тому варто розібратися не тільки в тому, як зробити шкіру красивою, але і в тому, чому вона старіє і як цьому запобігти або щонайменше уповільнити цей процес.

Основні причини старіння шкіри

Багато зовнішніх чинників щодня впливають на нашу шкіру. Але є деякі з них, які значно прискорюють процес старіння. До них відносять:

Ми окреслили сім основних причин старіння шкіри, але не можна не згадати й про такі чинники, як забруднення зовнішнього середовища, гормональні та вікові зміни, алергени та інші подразнюючі шкіру речовини, які також негативно впливають на стан шкіри, але менше піддаються контролю.

Зупиняємо старіння шкіри – прості правила!

Краса і здоров’я шкіри можуть стати супутницями на довгі роки, якщо дотримуватися нескладних правил. Більшість з них, до речі, допоможуть не тільки зробити шкіру красивою, але й оздоровити організм.

Що допоможе продовжити молодість шкіри?

Здорова шкіра – це краса, підтримувати яку нескладно! Якщо Ви подбаєте про здоров’я свого організму, то і шкіра буде здоровою і красивою.