А ви правильно миєте голову?

Починаючи тему правильного миття волосся, можна передбачити здивування прекрасної половини людства. Мовляв, що про це говорити? Адже ця процедура стала такою звичною та зрозумілою в наші дні.

І хоча часи королів, які милися кілька разів за все життя, вже давно в минулому й зараз прийшов час справжнього культу краси та чистоти, багато хто все ж допускає помилки. Виявляється, що незнання головних секретів у такій справі, як миття голови, може створити додаткові проблеми сучасним красуням.

Отже, коротко про найголовніше!

Порада №1: Не плутайте!

Коли йдеться про брудне волосся, варто розуміти, що справа не стільки у самому волоссі, скільки в шкірі голови та сальних залозах. Тому, якщо ви відчуваєте дискомфорт або навіть свербіж, не бійтеся мити голову частіше, навіть якщо волосся візуально виглядає цілком чистим. При правильному виборі засобів і мудрому підході ви не нашкодите собі, а, навпаки, зробите приємну послугу шкірі вашої голови та, звичайно ж, волоссю.

Порада №2: Без фанатизму!

Тут варто сказати про кількість шампуню, яку ви використовуєте. Вона дуже залежить від довжини вашого волосся. Не варто орієнтуватися на кількість піни або аргументи на кшталт: «Чистоти багато не буває».

Досить буде налити трохи засобу на руки, злегка спінити його (так він вже збільшується в об’ємі) і вже тільки після цього нанести на волосся. Спробуйте все робити саме таким способом. Так і засіб заощадите, і зможете розподілити шампунь максимально рівномірно по всій довжині волосся.

Порада №3: Існує особлива техніка!

Усе найважливіше починається ще на етапі підготовки до миття. Насамперед розчешіть волосся. Так ви зменшите ризик надмірного випадіння волосся та зможете уникнути подальшого його сплутування.

Потім запам’ятайте, що мити волосся необхідно масажними рухами, задіюючи м’які подушечки пальців. Якщо раніше ви намагалися гарненько пошкребти шкіру голови нігтями, то швидше забудьте про це. Такий спосіб травмує ніжну шкіру та призводить тільки до додаткових проблем.

Порада №4: Температурний режим!

Пам’ятайте, що занадто гаряча вода для шкіри голови фактично згубна. Досить буде градусів 40, щоб легко змити все зайве з вашого волосся. Більше того, лікарі рекомендують закінчити процедуру більш холодною водою, щоб поліпшити кровообіг.

Порада №5: Не нехтуйте додатковими засобами!

Все, що зможете знайти на полицях магазинів, у помірних кількостях принесе свою користь. Бальзами, маски, кондиціонери, масла та інше – все це є однозначною перевагою нашого часу. Використовуйте їх у залежності від типу вашої шкіри та волосся і, звичайно ж, не забувайте про вітамінні комплекси.

Не секрет, що гарне та доглянуте волосся у жінки – це предмет обожнювання чоловіків! Краса волосся багато в чому залежить від кількості вітамінів, які щодня отримує організм. Дефіцит вітаміну Краси (вітаміну В7) може стати причиною інтенсивного випадіння волосся, підвищеної ламкості та посічених кінчиків, лупи та себореї, підвищеної сухості або жирності волосся, свербіння та лущення шкіри голови.

Волвіт® містить лікувальну дозу вітаміну В7 – 5 мг у кожній таблетці. Приймати Волвіт® можна протягом всієї осені та зими, а мінімальний курс – 30 днів.

Бути гарною та доглянутою стало необхідністю кожної сучасної жінки. А саме волосся – наша візитна картка! Подбаймо про його здоров’я, і воно подбає про наш імідж!