Як правильно доглядати за волоссям?

Занадто холодна або спекотна погода, різкі перепади температури, шапки, звичайно ж, надмірне користування феном, плойкою, вплив сонячного проміння тощо згубно впливають на стан нашого волосся, роблячи його пересушеним, ламким, тьмяним, волосся швидко жирніє, сильно електризується і навіть стає схильним до випадання.

Частіше за все погіршення стану волосся ми відмічаємо навесні та восени, і тоді йому як ніколи необхідний особливий догляд.

Чого ж насправді потребує наше волосся і шкіра голови?

МИТТЯ ГОЛОВИ

В принципі частота миття голови залежить не від пори року, а від швидкості забруднення волосся, тому це лише звичайна потреба з міркувань гігієни. Хтось миє голову щодня, хтось раз на кілька днів. Шампунь підібрати – не проблема, адже існує величезна кількість шампунів для різних типів волосся, для різного типу використання – щоденного чи ні, з додаванням різних мікроелементів тощо.
Наприклад у зимку для миття волосся краще використовувати засоби без шкідливої хімії – гліцерину, парабенів, натомість має бути якомога більше натуральних компонентів, найкраще трав.
Пам’ятайте, що під час миття голови необхідно приділяти особливу увагу температурі воді: вона не повинна бути занадто гарячою, інакше вам не уникнути пересушування шкіри голови. Ідеально, коли вода, якою ви миєте голову, буде кімнатної температури – ледь теплою.

ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ

Від частого фарбування волосся апріорі краще утриматися. Але волосся росте і нефарбовані корені стають помітними, що ж робити тоді? Вибираючи фарбу для волосся, обов’язково зверніть увагу на склад косметичного засобу. Як мінімум у ньому повинні бути ефірні олії, такі як реп’яхова, олія виноградних кісточок або олія жожоба, лляна. У фарбі також повинно бути якомога менше шкідливих для волосся речовин, таких як аміак, який міститься практично в кожному хімічному барвнику.

ВІДПОЧИНОК

Обробка волосся гарячими термічними засобами – феном, плойкою – для багатьох стала звичною справою. Але від таких процедур краще втриматися або як умога рідше застосовувати. Звичайно, в шаленому ритмі життя не завжди є час дати своєму волоссю висохнути природним способом, без гарячого сухого повітря з фена, але хоча б раз на тиждень ваше волосся заслуговує на відпочинок від будь-яких засобів.

ЗВОЛОЖЕННЯ

Однією з найсерйозніших проблем для волосся є зневоднення. Наприклад, якщо у приміщенні увімкнене опалення, на вулиці мороз, а все це – сухе повітря. Впоратися з такою проблемою допоможуть різні кімнатні зволожувачі повітря. Але, крім зовнішніх зволожувачів, потрібно ще й пити достатню кількість води, щоб волосся могло зволожуватися зсередини.

ХАРЧУВАННЯ

По кілька разів на тиждень робіть своєму волоссю інтенсивні відновлювальні і живильні маски. Такі маски сприяють відновленню волосся. Які саме маски потрібні вашому волоссю, можна уточнити у фахівця, наприклад, у особистого перукаря. Можна спробувати самостійно підібрати маску для волосся. А з наявністю інтернету в наш час знайти таку інформацію простіше простого. Крім масок, живлення волосся можливе ще й за допомогою сироваток. Вони практично миттєво покращують зовнішній вигляд шевелюри.

ЗАХИСТ ВІД ХОЛОДІВ

Ніщо так не зігріє волосся, як головний убір. Особливо він актуальний при мінусовій температурі повітря. Можна говорити, що краса вимагає жертв і в цьому випадку жертви – це носіння шапки/шарфа/хустки, які «псують зачіску», але зберігають здоров’я і красу волосся. Сьогодні представлений настільки величезний асортимент модних головних уборів на різні смаки, що говорити про будь-які жертви складно. При виборі головного убору слід пам’ятати, що він повинен бути не дуже щільним, не здавлювати потилицю і скроні.

МАСАЖ ШКІРИ ГОЛОВИ

Завдяки мікромасажу шкіри голови поліпшується кровотік, ваші волосяні цибулини живляться необхідною енергією, а локони, у свою чергу, стають набагато міцніше. А зробити мікромасаж дуже просто: потрібно лише розчісувати волосся якомога частіше, використовуючи при цьому гребінець з керамічними зубчиками або щітку з натуральної щетини.

ДОГЛЯД

Великий асортимент сучасних косметичних засобів допоможе вам підібрати для свого волосся серію засобів по догляду за волоссям на кожен сезон року. Цей список може починатися від шампуню, а закінчуватися кондиціонерами, бальзамами, спреями, ефірними оліями. Велику увагу потрібно також приділити кінчикам волосся. Найчастіше корисні речовини від коріння волосся практично не доходять до кінчиків, тим більше, якщо волосся довге. Періодично, по кілька разів на тиждень, наносьте на них спеціальні живильні або зволожувальні засоби для кінчиків волосся.

ЗДОРОВ’Я

Крім зовнішніх факторів, пори року і температури повітря, на зміну стану волосся і шкіри голови впливають також внутрішні чинники. Дуже часто саме восени та весною загострюється величезна кількість захворювань, як хронічних, так і гострих та гормональних. Тому потрібно звертати увагу і на загальний фізичний стан свого організму. Інакше, як би ви не доглядали за волоссям і не живили його ззовні, при проблемах у функціональній роботі організму відчутного ефекту від ваших зусиль на волоссі ви так і не побачите. Найбільший вплив на зовнішній вигляд волосся, нігтів і шкіри обличчя мають такі хвороби: порушення роботи статевої системи, порушення роботи щитовидної залози, ендокринної системи, відсутність балансу гормонів в організмі, порушення їх контролю над іншими органами і системами. Пам’ятайте, що здоровий організм – це здоров’я волосся.

ВІТАМІНИ

Без вітамінів для волосся восени та весною не обійтися, адже якщо влітку ми можемо насолоджуватися свіжими фруктами і овочами, а наш організм підживлюватися корисними речовинами, то в періоди весни та осені ця необхідність в вітамінах збільшується. Основним вітаміном для краси вашого волосся є  біотин.  Цей вітамін належить до вітамінів групи В (або Н), і він позитивно впливає на ріст волосся, його структуру та може попередити сезонні випадіння волосся. Вітамін біотин, що міститься в Волвіт®, бере участь у процесі створення кератину, який є необхідною речовиною для будови матриксу волосу.

Препарат Волвіт® застосовується як для лікування, так і для профілактики різних захворювань волосся. Сприяє припиненню випадіння волосся, ламкості та покращує загальний стан. Перед використанням Волвіт® слід ознайомитись з Інструкцією.