Правила догляду за руками взимку

Впевнені, що ви вже відчули прихід зими. Особливо відчули зміни в погоді ваші руки – шкіра могла стати сухою, а нігті ламкими. Залишати без уваги цей факт не можна, адже доглянуті нігті – це «обличчя» кожної дівчини.

Зміни погодних умов завжди вимагають корективів у звичних для нас процедурах. Не винятком є і догляд за руками та нігтями. На жаль, самих рукавичок нам, дівчатам, буде замало! І якщо шкіру рук достатньо буде помазати кремом та зробити живильну маску, то за нігтиками доведеться доглядати старанніше.

Прості поради з догляду від Волвіт® допоможуть зробити ваші нігті досконалими навіть холодної зими:

КРЕМ

Почнемо з простого. Це засіб, який є в косметичці у кожної жінки. Але взимку варто придбати спеціальний його вид. До складу такого крему повинні входити поживні вітаміни – Е, А чи D. Втирайте крем безпосередньо в кутикулу, і це неодмінно посприяє здоровому росту ваших нігтів.

МАНІКЮР

При різких змінах температури шкіра рук особливо висихає і стає чутливою, тому потрібно уникати утворення задирок. Якісну чистку потрібно робити хоча б раз на два тижні. Уникайте ножиць і щипчиків, натомість заведіть собі хороший засіб для кутикули і ваші нігті, безумовно, будуть вам вдячні за ніжний підхід!

СМАЧНІ КОРИСНОСТІ

Звичайно ж, важливо подбати про раціон. У ньому має бути багато вітамінів і мінералів. Додайте трохи сиру, яєць, морепродуктів і гречки в будь-яких поєднаннях – ці продукти самі «дбатимуть» про ваші нігтики.

КОСМЕТИЧНІ ПРОЦЕДУРИ

Побалуйте свої руки сольовими пілінгами та молочними масками. Вони дуже корисні! Але краще з цією справою не вчащати. Виділіть один конкретний день у тижні спеціально для краси, і нехай він стане вашим улюбленим!

СТИЛЬ

Звичайно, найважливіше – це здоров’я, але ми були народжені саме жінками, а значить – просто створені для краси! Запевняємо вас, що гарний дизайн нігтів зможе підняти ваш настрій і надати справжньої жіночої  впевненості! А яке ж здоров’я можливо без цих позитивних почуттів? Тому швидше запишіться на манікюр і сплануйте незвичайний зимовий дизайн – спробуйте щось нове та відкиньте усі сумніви!

ВІТАМІНИ

Не варто забувати про вітамін краси – вітамін В7. Саме він грає ключову роль для здоров’я та краси ваших нігтів! Лікарський препарат Волвіт® містить 5 мг вітаміну В7 у кожній таблетці. Мінімальний курс – 30 днів по одній таблетці Волвіт® на добу. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Не забувайте, що є низка  чинників, які негативно впливають на вашу шкіру та нігтьову пластину, – занадто гаряча або холодна вода, велика кількість мильних і миючих засобів, прямий вплив низьких температур тощо. Мінімізуйте ці фактори, щоб зберегти здоров’я шкіри і нігтів.

Бережіть свої ручки від зимового стресу, і вони обов’язково будуть найгарнішими!